АВОСЬКИ РУЧНОЇ РОБОТИвироблено в Україні
Що таке авоська?
Авоська - модний тренд, сумочка - сіточка, шопер, що був популярний в минулому сторіччі. Вона зникла, коли з`явились пластикові пакети.

Зараз пластикові пакети є экологічною проблемою. Їх потрібно переробляти й утилізувати. Пакети не гниють та накопичуються на смітниках і звалищах в неймовірній кількості.

Замість пакетів ми все частіше користуємось экосумками та шоперами. Як не згадати про зручну, міцну, компактну й легку стару добру авоську?

Я вирішила виробляти авоськи навесні 2018 року. Цей эко-проект - мій вклад в захист природи. За цей час я не купила больше 2000 пакетів! Хожу в магазин с трьома авоськами)

Виявилось, що виробити зручну, містку авоську не дуже й просто! Ми більше двох місяців вивчали роліки про секрети плетіння авоськи. Виробили свою технологію плетіння потрібної форми. Замість незручних плетених ручок, що натирають долоні, ми ставимо ручки з натуральної шкіри (купуємо відрізки з виробництв на європейських стоках). Для сіточки використовуєм міцні синтетичні та натуральні шнури. Авоськи получаються красиві та майже вічні.

Є незвичні моделі - золоті, срібні й навіть прозорі. Такі авоськи можна використати для оформлення подарунків. Є навіть рокерська/байкерська модель що нагадує повністю шкіряну, з шипами замсість закльопок. Дуже крутезна)

Авоську ALIKA home можна придбати тут на сайті, у Києві в ателье SUIT на вул. Михайла Коцюбинського 4-Б (метро Університет), в SHOWROOM на вул. Шота Руставелі 24, в Центр-Сервіс на вул. Інститутській 16, та в магазині ВСІ СВОЇ ДІМ ТА ДЕКОР на вул. Хрещатик, 34.

Купіть авоську для себе чи на подарунок! Вас здивує, яка це практична зручна сумочка, та як з нею легко відмовитись від пластикових пакетів й почати берегти природу!

Автор проекту
ІРИНА АЛЄЙНІКОВА
More products
More products
More products
More products
Вам потрібна авоська якщо ви:
1. Думаєте про захист природи й вважаєте, що відмова від пластика - це важливо.

2. Ходите в магазин за продуктами й не хочете покупати пластикові пакети

3. Підшукуєте веселий, корисний та недорогий подарунок

4. Любите виділятись з натовпу

5. Хочете бути в тренді

6. Сміливо экспериментуєте зі стилем

7. Стиліст или шопер
ВИ ЧАСТО ЗАПИТУЄТЕ:
Як доглядати за авоською? ЇЇ можна прати?
Всі авоськи можна прати в прохолодній воді із засобом для вовни й шовку. Шкіряні ручки можна потерти ручки губкою, що змочена смоченной в моючому засобуі. Ручки післе цього стануть трохи жорсткі, але вони швидко відновлять свою м`якість, бо ми використовуємо якісну шкіру з італійських стоків.
Чи не втратить авоська свого кольору?
Ні. Шнури в більшості - синтетичні.
Авоська не втратить форму? Не порвется?
Це виключено. Ваши авоська міцна й буде працювати для вас дуже довго. Виключення - авоськи из металлизированного шнура й прозорі. Міцність такого шнура меньша, ніж звичайного плетеного, тому для золотих й срібних авосеьок є обмеження по вазі 3-4 кг.
ВІДПРАВИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Якщо ви бажаєте зробити замовлення, або якщо у вас є запитання чи побажання, надійшліть його мені. Я вам обов`язково відповім. Дякую!

Ірина АЛЄЙНІКОВА
ALIKASHOWROOM

Адреса ательє:
вул. Михайла Коцюбинського 4-Б, Київ 01030, Україна
тел/вайбер +38067-4014924
alikashowroom@gmail.com
alikahome@ymail.com

Все фото и видео материалы, а также изображения, использованные в этом сайте, сделаны и принадлежат мне. Пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.
Вся информация, полученная от посетителей сайта, будет использована исключительно для коммуникации на этом сайте и не будет передаваться третьим лицам.

С уважением,
Ирина АЛЕЙНИКОВА
Made on
Tilda